• Przemyślane Ubezpieczenia

  Przemyślane Ubezpieczenia

 • Kredyt 2%

  Kredyt z dofinansowaniem do odsetek - to się opłaca.

 • Kredyty Gotówkowe

  KREDYTY GOTÓWKOWE

 • KREDYT HIPOTECZNY

  KREDYT HIPOTECZNY

O mnie

Pracę, najpierw jako doradca finansowy (następnie expert finansowy), rozpocząłem w 2010 roku w ścisłej współpracy z całkowicie niezależną jedną z największych firm brokerskich w Polsce, Notus Finanse S.A. . Misją firmy , jak i moją w codziennej pracy jest całkowicie niezależne doradztwo w pełnym zakresie finansów, z naciskiem na uczciwość i dobro klienta. Dlatego mam ten komfort pracy, w którym mogę przedstawić realne, najtańsze opcje kredytów, ubezpieczeń i inwestycji, bez tajemnic bez ukrytych kosztów każdemu klientowi.

Z czasem doradztwo, zaowocowało też założeniem biura nieruchomości http://goodstory.org.pl , które prowadzimy wspólnie z żoną. Potrzeba na taki krok, zrodziła się z tego, iż nie akceptujemy tak dużych kosztów jakie pobierają konkurencyjne firmy pośrednictwa. Te usługi mogą być tańsze, jeśli wszystko robisz w jednym miejscu - sprzedaż , zakup, kredyt. A my dodatkowo jesteśmy w tym bardzo dobrzy :)

Osoby decydujące się na moją, naszą, pomoc, otrzymują za darmo, pełen zakres informacji o kosztach, zależnościach i ryzykach jakie wiążą się z konkretnym produktem, bez zbędnych ubezpieczeń, zgód na przetwarzanie danych osobowych i ... można by tak wymieniać długo .. są bezpieczni...

 

Expert  Finansowy

Samir Chibani
tel. 605 993 717